سفارش تبلیغ
صبا
 
 


سخن گویید تا شناخته شوید که آدمى زیر زبانش نهان است . [نهج البلاغه]

شهید عید قربان

شهیدی که در عید قربان متولد و در عید قربان هم شهید شد…

شهید سرتیپ عباس بابایی 

با سلام به ارواح طبیه شهدای اسلام از صدر اسلام گرفته تا شهدای امروز در تمام نقاط دنیا بالاخص شهدای هشت سال دفاع مقدس کشورمان و سلام و هزاران سلام به روح بزرگ شهید عباس بابایی که به رغم داشتن درجه سرتیپی ارتش همیشه با ساده ترین لباسهای بسیجی در جبهه ظاهر می شد به حدی که بارها و بارها خیلی از دست اندرکاران مسئولیتهای مختلف جبهه ها او را با یک بسیجی عادی و ساده اشتباه می گرفتند و بعدها متوجه میشدند فلان سرتیپ ارتشی همان بسیجی ساده ای بوده که به عنوان مثال عرض شود.

مسئول انبار اقای صادقپور به یک ارتشی که همراه شهید بابایی بوده (سرهنگ خلیل صراف ) می گوید شما ارتشی ها بیایید این بسیجی ها را ببینید و هدایت شوید از اینها طرز لباس پوشیدن را یاد بگیرید من نوکر هر چی بسیجی هستم اشاره به قیافه شهید بابا یی می کند و می گوید به قیا فه اش نگاه کن اصلا نور از چهره اش می بارد  و تا اقای صراف دوستش می گوید اتفاقا ایشان هم ارتشی است شهید بابایی با یک نگاه معنا داری از دوستش می خواهد که اورا معرفی نکند.

بقیه در ادامه مطلب 

کلمات کلیدی :: شهید، عیدقربان، شهید عید قربان، بابایی
:: تعداد بازدید :

نویسنده : راوی
تاریخ : 92/7/24:: 8:33 صبح
کلام شهدا

خدایا! از آنچه کرده ام اجر نمی خواهم، و به خاطر فداکاری های خود بر تو فخر نمی فروشم، آنچه داشته ام تو داده ای، و آنچه کرده ام تو میسر نموده ای، همه استعدادهای من، همه قدرت های من، همه وجود من زاده اراده تو است، من از خود چیزی ندارم که ارائه دهم، از خود کاری نکرده ام که پاداشی بخواهم. شهید مصطفی چمران کلمات کلیدی :: شهید، کلام شهدا
:: تعداد بازدید :
نویسنده : راوی
تاریخ : 92/7/10:: 3:18 عصر
پاکیزه


خدایا مرا پاکیزه بپذیر شهید مهدی باکریکلمات کلیدی :: شهید
:: تعداد بازدید :
نویسنده : راوی
تاریخ : 92/7/3:: 5:26 عصر